Kayseri SEG Servisi

Also Teknik olarak güvenilir, kaliteli ve garantili teknik servis anlayışıyla 15 yılı aşkın süredir birçok markalarda olduğu gibi SEG beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletlerinde de Kayseri halkına hizmet sunmaktayız. SEG çamaşır, bulaşık makinelerinizi, buzdolabı cihazlarınızı, televizyon, elektrikli süpürge, fırın gibi ürünlerinizi bakım, onarım veya montaj işlemleri için firmamıza rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için en uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz.

Yılların verdiği tecrübe ile daim gelişen firmamız Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza gibi birçok ilçelerine kadar uzanan geniş hizmet ağına sahiptir. Also Teknik servisi olarak siz müşterilerimize tüm orijinal yedek parçalarda garanti sunmaktayız.

Garantili işçilik sonrası makinenizde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda da yine yanınızdayız. Firmamıza 0538 458 22 57 numaralı hattan ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir ve makinenizde oluşan arızalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kayseri SEG Servisi Numarası – 0538 458 22 57