Regal Müşteri Hizmetleri

Regal buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın ve televizyon tamiri yapıyoruz. Kayseri geneline hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz. Bilgi ve randevu için lütfen arayın. Regal Müşteri Hizmetleri Numarası: 0538 458 22 57

Regal Müşteri Hizmetleri

Kayseri Regal Servisi

Kayseri Regal Servisi, ev aletlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için profesyonel destek sunan bir servistir. Regal marka beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın bakımı, onarımı veya montajı gibi ihtiyaçlarınızda güvenilir bir çözüm ortağıdır. Kayseri’nin her noktasına hizmet ağını genişletmiş durumda olan bu servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve etkili çözümler üretmeyi amaçlar. Deneyimli teknisyenleri, güncel teknolojiye uygun araç gereçleriyle donatılmıştır ve Regal ürünlerinizin her modeline uygun özel servis hizmeti sağlar. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanımı ve verilen hizmetlerde garantili çözümler sunması, Kayseri Regal Servisi’ni tercih sebebi yapar. Arıza durumlarında, periyodik bakım ihtiyaçlarınızda veya herhangi bir servis talebinizde kolayca ulaşabileceğiniz bir adres olarak öne çıkar.

Regal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0538 458 22 57

Regal marka beyaz eşyalar için müşteri hizmetleri ve destek sağlamak, tüketicilerin ürünlerle ilgili yaşadıkları sorunlarda yanlarında olmak önemlidir. Kayseri genelinde Kocasinan, Talas, Melikgazi ve Hacılar başta olmak üzere tüm ilçelere yayılan hizmet ağımızla, haftanın her günü müşterilerimize destek sağlıyoruz. Özellikle Regal Servisi hizmetlerimizde, tamir işlemleri sonrasında parça ve işçilik garantisi sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. 0538 458 22 57 nolu müşteri hizmetleri telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak bilgi alabilir veya arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Regal Servisi

Regal Servisi olarak, Kayseri’nin her köşesine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel ekibimizle, ev aletlerinizin tamir, bakım ve montaj ihtiyaçları için hızlı ve etkili çözümler sağlıyoruz. Gerek merkezi yerlerde olsun, gerekse Kayseri’nin daha uzak bölgelerinde olsun, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim için birinci önceliktir. Regal markalı ürünlerinizin her türlü servis ihtiyacında, alanında uzman teknisyenlerimizle yanınızdayız. Kaliteyi ve güveni adresinize getiriyor, Regal ürünlerinizin uzun ömürlü olmasını ve verimli çalışmasını sağlıyoruz. Kayseri’nin neresinde olursanız olun, size bir telefon kadar yakınız.

İletişim Bilgilerimiz:

Regal Müşteri Hizmetleri